Select a different country or region to see content for your location.
EN

Please select a language

 

Obsluha extruderových linek

Místo v Plný úvazek
Profesionální úroveň
Počáteční datum Ihned
DivisionIndustrial
Lokalita  Tábor

Kde vás potřebujeme

Obsluha strojů na výrobu plastových polotovarů – desky, dráty, tyče.

Jak nás přesvědčit

Vzdělání minimálně střední odborné (vyučen). Spolehlivost. Pečlivost. Práce je vhodná i pro absolventy. Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (ranní, odpolední, noční a o víkendu 12hodinná směna). Práce není vhodná pro ženy.

Co nabízíme

Zaměstnání v úspěšné mezinárodní společnosti. Různorodá práce v oboru (dodáváme plasty do 27 průmyslových odvětví). Po zapracování příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní a životní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity. Stravenky. 5 týdnů dovolené. Zastavte se na nezávazný pohovor a prohlédnout si pracoviště. Plánujeme stěhování do nových moderních prostor v Táboře, buďte u toho od začátku.

V oboru Industrial podporujeme zákazníky naším jedinečným know-how v oblasti plastů. Naše plasty se používají téměř v každém průmyslovém odvětví na světě. Přitom platí, že každý průmyslový obor klade na plasty zcela jiné požadavky.

Ve skupině Röchling sami utváříte odvětví. Celosvětově. Společně měníme všední den mnoha lidí, protože činíme jejich vozy lehčími, děláme bezpečnější obaly léků a zlepšujeme průmyslové aplikace. S počtem 11 000 zaměstnanců ve 25 zemích.

Marie Stachova
Human Resources
+420 381 200 270
marie.stachova@roechling-plastics.cz

Röchling Engineering Plastics, s.r.o.
Vožická
390 02 Tábor
Česko

 
Search
Unsolicited Application

Share

Select Website

roe_karriere_teaser_00.jpg
Job and development opportunities: Röchling as employer

Career